Ucuz İnternet Nedir?

Telkotürk ‘ucuz internet’inin farkı nedir? Sorusuna cevap ararken, ucuz internete ulaşmanın yollarından da bahsedeceğiz. Günümüzde hemen hemen herkesin cep telefonu bulunmaktadır. İnternet paketlerinin de fiyatları gün geçtikçe artmaktadır. Birçok kullanıcı hem cep telefonu için ayrı paket hem de mobil için ayrı paketlere yüksek ücretler ödemek zorunda kalmaktadır. Peki bunun daha az maliyetli yolu nedir? Makalenin devamında detayları aktaracağız.

Ucuz İnternet Nedir - İstanbul - Telkoturk net

Ucuz İnternet Nedir – İstanbul – Telkotürk

Kendi Modeminizi Satın Alın

Telkotürk uzmanlarının tavsiyesine göre servis donanımlarınızı almanız maliyet açısından daha avantajlı olmaktadır. Birçok servis sağlayıcısın 20-50 lira arasında değişen kiralama ücretlerini düşündüğünüzde donanımlarınızı satın almanız için daha az maliyete tekabül etmektedir.

Kendi Modeminizi Satın Alın - Fiyat İndirimi - Telkoturk net

Kendi Modeminizi Satın Alın – Fiyat İndirimi – Telkotürk

Bütçenizden tasarruf yapmak istiyorsanız donanımlarınızı aldığınızda servis değişmeniz halinde yine donanımlarını kullanabileceksiniz.

24 ay kiralama bedelini ödemek yerine tek seferde ödeyeceğiniz donanım ücretiyle çok daha ucuza internet kullanmış olursunuz. İşte tam da burada, Telkotürk ‘ucuz internet’inin farkı nedir? Sorusunun ne kadar anlamlı olduğunu görüyorsunuz. Müşteri dostu hizmet politikasıyla abonelerine ucuz internet hizmeti sunan Telkotürk, farkını her alanda ortaya koyarak sektöre yepyeni bir anlayış getirmiştir.

İnternet Hızınızı Azaltın

İnternet servis sağlayıcıları 1000 Mbps’ye varan hız imkanı sunan paketlerle abonelerine hizmet sunmaktadır. Eğer gerçekten bu hızda bir internet kullanıyorsanız ve ihtiyaçlarınızı 1000 Mbps’ye varan hız paketleri karşılıyorsa bu harika.

İnternet Hızınızı Azaltın - Mbps - Telkoturk net

İnternet Hızınızı Azaltın – Mbps – Telkotürk

Ancak bireysel kullanıcısı iseniz bu kadar yüksek hızda internet paketini kullanmanıza gerek yok. Çünkü hem daha fazla bütçe ayırmış olacak hem de size 50 Mbps’ye kadar kullansanız bile gerisini kullanmamış olacak ve kullanmadığınız internetin ücretini ödemiş olacaksınız. İnternetinizin hızını düşürerek yüzde 40’a varan oranlarda faturanızı düşürebilirsiniz.

Ucuz İnternet Pazarlığı Yapın

Farklı alternatiflerinizin olduğunu karşı tarafa hissettirerek pazarlık gücünüzü artırabilirsiniz. Telkotürk uzmanlarının tavsiyesini dinleyerek, internet hizmetini alacağınız servis sağlayıcısından fiyat indirimini talep edebilirsiniz.

Ucuz İnternet Pazarlığı Yapın - Alternatif Fiyat - Telkoturk net

Ucuz İnternet Pazarlığı Yapın – Alternatif Fiyat – Telkotürk

Türkiye’de internet servis sağlayıcısı açısından bir çok alternatif servisin hizmet sunduğu bir piyasadır. Müşteriler olarak size en ucuz ve en hızlı interneti sağlayan hangi servis ise elbette oradan hizmet almak sizin hakkınızdır.

Telkotürk ‘Ucuz İnternet’inin Farkı Nedir? İletişim

Telkotürk ‘ucuz internet’inin farkı nedir? sorusunun cevabını almak ve ucuz internet kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Tel:

0850 330 30 33

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul