Gigabit İnternet Ne Demek?

Gigabit internet, megabite göre daha hızlıdır. Nedeni ise saniyede daha hızlı veri aktarmasıdır. Gigabit internet aynı zamanda megabit ve kilobite göre de daha hızlı veri aktarmaktadır. Telkotürk firmamızda gigabit kurumsal telkofiber ile tanışın!

Gigabit Destekli Ne Demek - Hızı Ne Kadar - Telkoturk net

Hızı Ne Kadar – Telkoturk net

Ne Kadar?

1 Gigabit internet 1024 Mbps’e (yani yaklaşık 1000 Mbps) eşittir. Telkotürk ile hızlı internetin keyfini çıkarın. Aşağıdaki sorunların herhangi birini yaşıyorsanız Telkotürk ile hemen iletişime geçini.

1 Gigabit İnternet Ne Kadar - Fiyatları - Kampanyaları - Telkoturk net

Fiyatları – Kampanyaları – Telkotürk

İnternetiniz mi Yavaş?

Bulunduğunuz konumun internet alt yapısından memnun değil misiniz?
İnternet ile ilgili sorunlarınız geç mi çözülüyor?
Müşteri hizmetlerinden geri dönüş mü almıyorsunuz?
İnternet ile ilgili şikayetleriniz mi var?

O halde doğru adrestesiniz. Telkotürk kuruluş amacına uygun olarak, uzman ekip ve teknik donanımlı alt yapısıyla memnun kalacağınız hizmeti sunar.

Gigabit geniş bant bağlantısı, saniyede 1 gigabit (Gbps), saniyede 1.000 megabit (Mbps) veya saniyede 1 milyon kilobit (Kbps) maksimum bağlantı hızı sunan bir internet hizmetidir.

Çok daha yüksek hızlarla, aşağıdaki gibi şeylerin üstesinden gelmek çocuk oyuncağıdır:

Video akışı
Video oyunları
Sürükleyici medya
Birden fazla kullanıcı
Veri yedekleme
Büyük dosya indirmeleri
Grup video konferans barındırma
Gigabit hızlı internet hizmeti yalnızca birkaç yıldır var ancak buna olan talep artıyor. Bu nedenle, ülke genelinde fiber optik bir yapıya sahip olmak için yatırım yapıyor ve şebekemizi genişletiyoruz. Birçok büyük şehir, büyüyen fiber optik ağlara sahiptir. Hatta bazı küçük şehirler ve kasabalar, gigabit hizmeti sağlamak için gereken yüksek hızlı boru hatlarına yatırım yaptı. Telkotürk, Türk Telekom ile gerçekleştirdiği arabağlantılar ile 300bin km üzerinde fiber ağı ile hızla müşterilerine ulaşıyor ve gigabit internet hizmetlerini uygun fiyatlar ile sunuyor.

Nerelerde Var?

Şimdilerde İstanbul ve İzmir’de altyapısı bulunmaktadır. Telkoturk.net sayfasında altyapı sorgulama kısmında internet sizin bulunduğunuz konumda mevcut mu diye öğrenebilirsiniz. Hızlı, kolay, güvenli olarak limitsiz ve kotasız internet hizmetimiz ile hem hızlı hem uygun fiyatlı olan, 1 Gbys’ye kadar çıkan fiber internet hizmetlerimiz ile tüm Türkiye’de; eğer memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade olarak aktarılacaktır!

Gigabit İnternet Nerelerde Var - İstanbul - Türkiye - Ümraniye - Telkoturk net

Nerde Var – İstanbul – Türkiye – Ümraniye – Telkotürk

Kampanyalı ücretleri ile 100 Mbps’den 1000 Mbps’e kadar çıkan iş için internet paketlerimiz, ve yine kampanyalı ücretleri olan İşcall-ik 1.000, İşcall-ik 2.000, İşcall-ik 5.000, İşcall-ik 10.000 paketlerimiz Telkotürk.net web sitemizde mevcuttur.

Şirketiniz için Metro Ethernet!

Kalabalık bir ofisiniz varsa çalışanlar için fiber optik altyapısı mevcut olan, paketlerimizde birinde 50/50 Mbps hızı olan, ve birinde de 100/100 Mbps kadar hız olan Şirket için Metro Ethernet paketlerimize Telkoturk.net sitemizden başvurabilirsiniz.

Gigabit Kaç Mbps?

Telkotürk`te, Gigabit Ethernet 10, 100, 1000 Mbsp’e kadar hızları vardır. Maksimum En fazla hızı 1000 Mbps’dir.

Gigabit Ethernet Kaç Mbps - 1 Saniye Hızı - Telkoturk net

Kaç Mbps – 1 Saniye Hızı – Telkotürk

Gigabit Destekli Ne Demek?

Kullandığınız internetin hız derecesinden memnun kalmayanlar için veya daha hızlı bir internet kullanmak için, ek Gigabit kablosu takılarak 1000 Mbsp’e kadar hızlı fiber internet kullanabilirsiniz.

Gigabit Destekli Ne Demek - Hızı Ne Kadar - Telkoturk net

Gigabit Destekli Ne Demek – Hızı Ne Kadar – Telkotürk

Telkotürk İletişim

İnternet hizmeti almak istiyorsanız Telkotürk’ le irtibata geçebilirsiniz. Telkotürk web sayfasındaki iletişim numaralarından arayarak, konunun uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.
Adres:
Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL
Tel:
0216 295 0 295
Gigabit İnternet