Hız Testi
Fatura Öde
Online İşlemler
Altyapı Sorgulama

Kolay, Hızlı, Güvenli

Telkotürk Fatura Ödeme Sistemleri

Siz neredeyseniz orada. Şimdi Telkotürk farkıyla!

Anlaşmalı Bankalar

Garanti Bankası

Ziraat Bankası

Halk Bankası

İş Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası

Fatura Öde

5 dakikada abonelik;
Ezber bozan teknoloji tabii ki de bizden!

ÇOK YAKINDA! Yapay zeka ile en kolay abonelik en güvenli haliyle Türkiye’de ilk defa TELKOTÜRK’te!

Telkotürk belirtmiş olduğun cep telefonuna bir app linki gönderir. Bu şekilde hem seni teyit etmiş olur hem de uygulamayı telefonuna indirebilmen için ilk aşama gerçekleşir. Unutmadan bu aşamada kişisel verilerinizi koruyacağımız konusunda sizi bilgilendirerek açık rızanızı istiyor ve aydınlatma metnimizi size sunuyoruz. 

Bu sayede kimlik üzerinde yazılı bilgiler yapay zeka tarafından işlenir ve dakikalarca form doldurma zahmetine katlanmadan ihtiyaç duyulan kimlik verilerin işlenir.

Bu aşamada Telkotürk; kimlik belgesi geçerlilik süresinin bu türden kimlik belgelerinin sahip olduğu standartlara aykırı olmadığını, kimlik belgesinin yakın alan iletişimi yongasında, MRZ’sinde ve sair basılı alanlarında yer alan fotoğraf da dâhil bilgilerin tutarlı ve geçerli olduğunu doğrular ve İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü kimlik paylaşımı sisteminden imkân tanınanları teyit eder. Bu hem güvenliğin için hem de ‘Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ yönetmelikleri gereği önemli bir süreçtir!

Görüntülü kimlik doğrulama sırasında başvuru sahibinin canlılığını tespit edici teknikler kullanılırız. Kimlik ibraz eden başvuru sahibinin hazırda bulunduğunun teyidi amacıyla, başvuru sahibinin yüzünün tam ve net olarak görülebileceği aydınlık ortamda, gözlerinin açık olduğu şekilde farklı açılardan kamera görüntüsü alırız.

Ve işte tamamlandı Abonelik şartlarına ilişkin koşulları size anlatılır ve son onayınızı alırız. Yapay zeka tarafından doğrulanmış verileriniz ile birlikte abonelik belgeniz oluşturulur ve belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize ve Online İşlem Merkezi hesabınıza aktarılır.