İnternet Arızası Nedir?

Temel ihtiyaçlarımız arasında neredeyse en üst sırada bulunan, teknoloji çağının olmazsa olmayacak olan elementlerinden internetin, arızalanması durumunda sayısız sorun ve sıkıntıyla karşılaşmaktayız. İnternet arıza durumunda 7/24 hizmet veren Telkotürk firması ile iletişime geçebilirsiniz. Günümüz şartlarında konuşmaktan, mesajlaşmaya, toplantı yapmaktan, alışveriş yapmaya gibi çeşitli alanlarda sıkça kullandığımız internetin olmaması durumunda kendimizi hiçbir şey yapamıyor olarak bulmamız kaçınılmaz bir son.

İnternet Arıza Numarası Kaç?

İnternet Arıza Numarası Kaç

Müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu ile kavram karışıklığına son vererek, sayısız telefon numarasıyla kullanıcılarını boğmadan tek numaradan direk iletişime geçerek arıza kaydınızı açtırmanız mümkün. Sahasında kalite ve başarısını ispatlamış deneyimli ve donanımlı teknik destek ekibiyle her çeşit internet sorununu sorunsuz bir şekilde yok etmek için çıktığımız yolda müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duymaktayız. Yedi gün yirmi dört saat aktif olarak 0 850 330 30 33 numarasından Telkotürk’ e ulaşabilirsiniz.

İnternet Arızası Olduğunda Ne yapmalıyım?

İnternet Arıza Olduğunda Ne yapmalıyım

Arızanın sebebi bazen donanımsal faktörlerden kaynaklanabilmektedir. Durum tespiti ve sorunun çözülebilmesi için öncelikle kendi başınıza yapabileceğiniz birkaç kontrol gerekmektedir. Bu kontroller sorunun net olarak tespit edilebilmesi için gerekli adımları kapsamaktadır. Sırasıyla modeminizin açık olduğundan emin olun, modeme gelen elektrik bağlantısında herhangi bir temassızlık mevcutsa bu durumu düzeltmeye çalışın. Modeminizin fişini çekip kapatın, birkaç dakika bekledikten sonra fişi tekrar takın. Bağlantınız bu işlemlere rağmen gerçekleşmediyse Telkotürk’ ün müşteri hizmetlerini arayarak arıza bildiriminde bulunmanız gerekmektedir.

Telkotürk İnternet Arıza Sorgulama

Telkotürk İnternet Arıza Sorgulama

Yardım menüsü içerisinde bulunan arıza işlemleri sekmesinde, ilgili alanlar doldurularak, yapılan başvuru hakkında detaylı bilgilendirmeye sahip olmak mümkün. Pratik bir şekilde kesintinin çözümlenmesi için aşılan mesafeyi adım adım takip edebilirsiniz.

Arıza Sorgula

Arıza işlemlerinde gerekli alanlar doldurulduktan sonra arıza sorgula butonu ile işlemler gerçekleştirilir. Yapılan sorguyla durum değerlendirilmesi, kat edilen mesafe, arızanın tahmini bitiş gün ve saati görülebilmektedir.

Telkotürk Arıza Kaydı

Telkotürk Arıza Kaydı

Kaydı alınan sorunun, hizmete açılması için gerekli donanım ve deneyim ile çalışan Telkotürk ekibi kesintisiz internet sunmayı amaçlamaktadır. Arıza kaydı en kısa süre içerinde cevaplandırılıp, olumlu sonuçlandırılmaktadır.

Telkotürk İletişim

Hizmet kesintisi yaşadığınız durumlarda Telkotürk’ le irtibata geçebilirsiniz.

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL

Tel:

0216 295 0 295
İnternet Arıza