En Ucuz İnternet Telkotürk`te

2020 yılında kurulmasına rağmen hızlı bir şekilde alt yapısını tamamlayan Telkotürk, ucuz internet arayanların ilk adreslerinden biridir. Bütçenize göre uygun tarifeler hazırlayan Telkotürk, internete ulaşımı oldukça kolaylaştırdı. İnternetsiz kalırım endişesini taşımanıza gerek yok artık, çünkü Telkotürk var!

Ucuz İnternet Kampanyaları

Telkotürk, müşterilerinin daha hızlı ve uygun fiyatlara internete erişimini sağlamak için düzenli kampanyalar yapar. Uygun internet fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız Telkotür`ün yaptığı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Ucuz İnternet Kampanyaları - Telkoturk net

İnternet Kampanyaları

Aşağıdaki paket kampanyalarının detayları web sitesinde yer almaktadır. Kampanya fiyatları, süreleri, abonelik şartları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Telkotürk ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik Aile Paketi
Hızlı Aile Paketi
Yaşam Tarzı Paketi
Film ve Dizi Paketleri

Her bir paketin içeriği ve fiyatları farklı olmaktadır. Seçilecek pakete göre Mbps hızı da değişmektedir. 120 Tl`lik pakette 20 Mbps’ye kadar fiber internet hızından yararlanabilirsiniz. Kapmaya fiyatları oranında Mbps hızı da artmaktadır.175 Tl`ye 100 Mbps’ye kadar fiber internet paketleri mevcuttur.

Ucuz İnternette Mbps Hızı - Telkoturk net

İnternette Mbps Hızı – Telkoturk

En Ucuz Fiber İnternet Fiyatları

Telkotürk, Türkiye genelinde kurduğu alt yapısıyla kullanıcılara en  fiber internet hizmeti sunmaktadır. İnternet kullanan kitlelerin en önemli önceliği uygun fiyata hizmet sunan internet servis sağlayıcılarını bulmaktır. Telkotürk, müşterilerine hem ucuz hem de hızlı internet imkanı sağlar.

En Ucuz Fiber İnternet Fiyatları - Telkoturk net

Fiber İnternet Fiyatları – Telkoturk

Limit Yok Kota Yok

Herkes için internet burada! anlayışıyla hareket eden Telkotürk, müşterilerine sınırsız internet kullanma imkanı sunar. Telkotürk`te limit yok, kısıtlama yok! Dijital ve kolay abonelik ile kaliteli internet deneyimi var! Sınırsız internetin keyfini çıkarmak istiyorsanız siz de Telkotürk ile iletişime geçerek abonelik işlemlerini başlatabilirsiniz.

Ucuz İnternette Limit Yok Kota Yok - Telkoturk net

İnternette Limit Yok Kota Yok

Ugun İnternet Adresi

Türkiye`de internet ağ sağlayıcıları arasında uygun internet sağlayanlardan bir tanesi de Telkotürk`tür. 81 ilde yerleşik altyapısının tamamlamanın avantajıyla müşterilerine oldukça uygun maliyete hizmet veren Telkotürk, rakipsiz müşteri odaklı çalışmalarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Bütçesine uygun internet kullanmak isteyen kullanıcılar için bütün detayları düşünerek çalışmalar yapılmıştır.  Ucuz İnternet

En Ucuz İnternetin Adresi - Telkoturk net

Limitsiz İnternetin Adresi – Telkoturk

Telkotürk İletişim

İnternet fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim numaralarından Telkotürk ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da Telkotürk`e gelerek konunun uzmanlarıyla yüz yüze görüşerek bilgi alabilirsiniz.
Tel:

0850 330 30 33
0216 295 0 295

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul