Fiber İnternet Telkotürk

Fiber internet eve nasıl bağlanır? sorusunun cevabını almak istiyorsanız Telkotürk uzmanlarıyla görüşebilirsiniz. Fiber internet ile ilgili çok detaylı bilgi aldıktan sonra kurulum işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İnternetinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacak alt yapıyı kuracak olan teknik ekibimizden yaşanabilecek olası sorunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. İnternet servis sağlayıcıları arasındaki yerini alan ve uzun yıllardır tecrübeli uzmanlarla çalışan Telkotürk, 25 binin üzerindeki abone sayısıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Fiber İnternet Telkotürk - Telkoturk net

Fiber İnternet Telkotürk – Telkotürk

Müşterilerin ilk tercih ettiği internet servislerinden biri olan ve hedef kitlesini her gün büyüten Telkotürk`ten fiber internet hizmetini alabilirsiniz. Sınırsız, özgür ve kotasız internetin keyfini yaşamak istiyorsanız daha fazla beklemeyin. Şimdi başlıkta sorduğumuz fiber internet eve nasıl bağlanır?  sorusunun cevabını verelim: internet bağlamak istediğiniz adreste fiber alt yapı varsa gerekli evrakları doldurmanız yeterlidir. Telkotürk kurulum ekibi internetinizi en kısa sürede bağlar. Ama fiber alt yapı yoksa öncellikle fiber optik kablolar ile fiber alt yapınız kurulur. Çünkü fiber optik kablolar veri iletimini en hızlı aktaran araçlardır. Daha sonra gerekli işlemler bittikten sonra internetinizin bağlantısı yapılır.

Sınırsız Fiber İnternet

Fiber optik internet hızı 1 Gbps`dir. Dolayısıyla diğer 50-100 Mbps kablolardan çok daha hızlı veri iletimini sağlar. Sınırsız fiber internet kullandığınızda hızında da herhangi bir nedenden dolayı düşme meydana gelmez. Daha fazla kullanıcı bağlanabilir ve daha fazla veri indirebilir. Video, görsel veya pdf indirirken donma problemiyle karşılaşmaz, saniyeler içinde istediğiniz boyutta dosyaları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Telkotürk sınırsız fiber internetin keyfini çıkarmak için şiddetle kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

Sınırsız Fiber İnternet - Telkoturk net

Sınırsız Fiber İnternet – Telkotürk

Fiber İnternet Kampanyaları

Farklı hız seviyeleri ve paketlerine göre oldukça ucuz fiber internet hizmeti sunan Telkotürk`ün kampanya detayları aşağıda yer almaktadır. Siz de bütçenize uygun paketleri seçebilirsiniz.

Fiber İnternet Kampanyaları - Telkoturk net

Fiber İnternet Kampanyaları – Telkotürk

Limit yok, donma problemi yok, fazla ücret ödemek yok. Hızlı ve limitsiz fiber internet paketlerimizi paylaşıyoruz:

Ekonomik

20 Mbps’ye kadar
₺219,90
Limit Yok, Kısıtlama Yok!
Dijital ve Kolay Abonelik ile Kaliteli İnternet Deneyimi VAR!
7×24 kesintisiz hizmet!

Hızlı

35 Mbps’ye kadar
₺249,90
Multi Medya severler için tasarlandı…
Netflix, Disney+, Prime Video ve diğer tüm platformlara anında bağlanın,
4K kalitesinde takılmadan izleyin!

Yaşam Tarzı

100 Mbps’ye kadar
₺269,90
Sınırları Zorlayın! Yaşam Tarzı Paketi Hızımı Kesme Diyenler İçin Tasarlandı…
İzleyin, İndirin, Hep Cepten hem PC’den Bağlanın.
Siz de yukarıdaki hesaplı, limitsiz, taahhütsüz fiber paketleri kullanmak istiyorsanız hemen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Adres:
Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL
Telefon:
0800 216 00 07