Fiber İnternet Nedir?

Cam ve elyaf kablolardan veri iletimi sağlayan fiber internet ağını diğerlerinden ayıran birçok özellik vardır. Elyaf kablo olmasının nedeni ışığı çok daha hızlı bir şekilde iletmesidir. Diğer kablolardan ayıran en önemli özelliği ise verileri elektrik ile değil, ışık ile göndermesidir. Cam kabloların tercih edilmesinin nedeni de budur. Zira kabloların cam olması ışık kaybını azaltır.

Henüz faaliyete başlamasının ilk yılında Türkiye genelinde ‘Türk Telekom’ ile 195 farklı noktada fiber optik ara bağlantısı yaparak 300.000km üzerinde fiber optik şebeke kullanımına hak kazanan Telkotürk, abonelerine kesintisiz ve limitsiz internet kullanım seçeneği sunmuştur.

Daha Hızlı

Tüm tarifelerde altyapınızın izin verdiği en yüksek hız olanağını sunan Telkotürk, bu yönüyle de rakiplerinden ayrışmaktadır.

Fiber İnternet Daha Hızlı - Geniş Bant - Yapay Zeka Entegrasyonu - Telkoturk net

Fiber İnternet Daha Hızlı – Geniş Bant – Yapay Zeka Entegrasyonu – Telkotürk

Henüz ilk yılında 20.000+ müşteri edinimi ve %1’in altında müşteri kaybı oranı ile sektöründe bir ilke imza atması ise en göze çarpan başarılarındandır. Kullanıcıların en çok şikayet ettiği internet hızı sorununa kesin çözüm geliştiren Telkotürk, İstanbul`da internet servis sağlayan sektörün liderlerinden bir tanesidir.

Diğer İnternetten Farkı Ne

En önemli farkı hızının 1 Gbps olmasıdır. Birçok kullanıcının kullandığı internet hızından 10-20 kat daha fazla anlamına gelmektedir. Telkotürk, fiber optik kablolar ile daha hızlı bir şekilde daha fazla kullanıcıya diğerlerinden daha fazla veri aktarımını sağlamaktadır. Teknik özellikleri sayesinde internetin çok yoğun kullanıldığı, aşırı yüklenme olduğu anlarda bile yavaşlamaz.

Fiber İnternet Farkı Ne - Gigabit - Mbps - 1 Saniye - Telkoturk net

Fiber İnternet Farkı Ne – Gigabit – Mbps – 1 Saniye – Telkotürk

Burada şu soru akla gelebilir: Neden daha hızlı? Çünkü Telkotürk fiber optik kablolar kullanmaktadır. Fiber optik kablolar, TV ve kablolu internet için kullanılan bakır kablolardan çok daha hızlı bir şekilde veri iletimini sağlama özelliğine sahiptirtir.

En İyi Fiber İnternet

Telkotürk, Türkiye`de internet sağlayıcıları arasında sektörün önde gelen lider servis sağlayıcılarından biridir. Çünkü yapay zeka entegre olarak sunduğu internet hizmetinde rakiplerine göre bir çok avantaj sunmaktadır. Türkiye genelinde ‘Türk Telekom’ ile 195 farklı noktada fiber optik ara bağlantısı yaparak, ülkenin her bölgesine kesintisiz hizmet sunma kapasitesine sahip Telkotürk`ten hizmet almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

En İyi - En Ucuz - En Hızlı - Fiber İnternet - Telkoturk net

En İyi – En Ucuz – En Hızlı – Fiber İnternet – Telkoturk net

İstanbul başta olmak üzere 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde bütün Türkiye`de internet alt yapısını kurmuş ve kurumsallaşmasını tamamlamış, sahip olduğu profesyonel kadronun ve sektörel know-how’ın bilimsel sonuçları, gerek altyapı gerekse ürün ve hizmet ayrıcalıkları ile ‘ezber bozan iletişim’ algısını Telkotürk ile buluşturmuştur.

Hesaplı Fiber Paketler

Telkotürk, kullanıcıların daha hızlı ve sınırsız internet kullanmalarını sağlamak için birçok alternatif fiyat politikasını uygulamaktadır.

Fiber İnternet Fiyatları - Taahütsiz - Kotasız - Telkoturk net

Fiyatları – Taahütsüz – Kotasız – Telkotürk

İşte Telkotürk`ün sunduğu paketlerin fiyatları:

1. İnternet Free 20 Fiber İnternet 150 tl

Ekonomik
Limit Yok, Kısıtlama Yok!
Dijital ve Kolay Abonelik ile Kaliteli İnternet Deneyimi VAR!
7×24 kesintisiz hizmet!

2. İnternet Free 35 Fiber İnternet 170 tl

Hızlı
Multi Medya severler için tasarlandı…
Netflix, Disney+, Prime Video ve diğer tüm platformlara anında bağlanın,
4K kalitesinde takılmadan izleyin!

İnternet Free 100 Fiber İnternet 190 tl

Yaşam Tarzı
Sınırları Zorlayın! Yaşam Tarzı Paketi Hızımı Kesme Diyenler İçin Tasarlandı…
İzleyin, İndirin, Hep Cepten hem PC’den Bağlanın.

Fiber İnternet Faydaları

İnternetin birçok faydası vardır. Telkotürk`ün diğer ağ sağlayıcılarına göre oldukça iyi fırsatlar sunan internet hizmetlerinin avantajlarından birkaç tanesini maddeler halinde yazalım:

1. Modem Telkotürk’ten hediye,

2. Kurulum ve aktivasyon ücreti yok,

3. İlk ay beğenmezsen iade garantisi,

4. Diğer operatörden geçişte 500TL’ye kadar destek sunulması,

5. Canlı müşteri hizmetleri desteği,

6. Taahhütsüz paketler ve çok daha fazlası….

Gibi birçok fırsattan yararlanmak istiyorsanız Telkotürk ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiber İnternetin Faydaları - Sınırsız - Özgür - Telkoturk net

Fiber İnternetin Faydaları – Sınırsız – Özgür – Telkotürk

Telkotürk İletişim

Telkotürk ile güvenli ve hızlı internet hizmeti almak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim numaralarından iletişime geçerek konunun uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Açık adreste de ziyaret ederek varsa sorularınıza yanıt alabilir, abone olmadan önce ön bilgiye sahip olabilirsiniz.
Tel:

0850 330 30 33
0216 295 0 295

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul