Fiber İnternet

Telkotürk fiber internet tarafından kısa sürede bağlanarak limitsiz bir şekilde kullanıma sunuluyor. Bu sayede ev bağlantılarında kolaylıkla bağlanmanıza yardım ederek fiber alt yapısı olan evler için hizmette sınır tanımıyor. Geleneksel internet bağlantı türlerinden farklı olarak fiber optik kablolar yardımı ile bağlantıyı destekliyor.

Fiber İnternet - Farkı - Avantajları - Hızı - Telkoturk net

Fiber İnternet – Farkı – Avantajları – Hızı – Telkotürk

Yüksek hızda veri aktarımı yapabilen fiber optik bağlantı, ışık sinyalleri kullanarak verileri daha hızlı bir şekilde aktarır. Bu sayede gecikmeden bağlantı kurulumuna destek verir. Yüksek bant genişliği ile internete erişim sağlamanıza yardım eder. Kablolu diğer internet bağlantılarına göre oldukça hızlıdır.

Yüksek hız sebebi ile oyunlarda performansı ileri seviyeye taşır. Çevrimiçi bağlantılarda kesintisiz iletişim sağlar. Bu sayede aktif kullanıma imkan tanır.

Fiber İnternet Nasıl Bağlanır?

Büyük dosyaları daha hızlı indirmenize yardım eden fiber optik bağlantı, internet hızını iki katına çıkarmayı başarır. Yüksek çözünürlüklü videoları sorunsuz açabilen internet bağlantısı, güçlü sinyaller sayesinde daha iyi bir bağlantı seviyesine erişir. Bu sayede fiber internet Telkotürk sayesinde birçok paket seçeneği mevcuttur. Uygun fiyatlarda olan avantajlı fiber optik paketler, sınırsız interneti de taahhütsüz bir şekilde almanızı sağlar.

Fiber İnternet Nasıl Bağlanır - Alt Yapı - İstanbul - Telkoturk net

Fiber İnternet Nasıl Bağlanır – Alt Yapı – İstanbul – Telkotürk

Geleneksel bakır kabloları aksine daha yüksek hızlarda iletimi sağlayabilir. Daha uzun mesafede dahi sorunsuz çalışır. Fazla bant genişliği sağlayarak video, ses ve veri akışını destekler. Ev ve işletmeler için ideal kullanım hızı sunar. Bu sayede Telkotürk sayesinde internette dolaşırken sorun yaşamadan kullanmanıza izin verir. Bağlantıyı sağlamak için çağrı merkezi ile iletişime geçerek sağlayabilirsiniz. Tercihe göre online kayıt sistemi ile de destek verilmektedir.

İnternet Bağlantısının Önemi Nedir?

Fiber internette bağlantıyı hızlandıran kablo farkı ile kullanıcıya maksimum hız sunar. Bu sayede fiber bağlantısını tercih ederek daha güvenilir bir internet deneyimi sunar. Yüksek bağlantı sürekliliği sunarak daha az kesintiye izin verir. Bu sayede internette dolaşım hızını yükselterek kullanım performansını en ileri seviyeye taşıyor.

İnternet Bağlantısının Önemi Nedir - Geniş Bant - Kablosuz - İstanbul - Telkoturk net

İnternet Bağlantısının Önemi Nedir – Geniş Bant – Kablosuz – İstanbul – Telkotürk

Telkotürk ayrıcalığını yaşamak için çağrı merkezinden ev interneti veya gigabit internet olarak seçim yapabilirsiniz. Gigabit internet kullanımı her saniye için 1 gigabit veri hızı sunulmaktadır. Bu sayede daha hızlı aktivasyon almanızı sağlıyor. Ev internetinde de gecikmeleri ortadan kaldırarak fiber internet kullanımını ön plana çıkarıyor.

Telkotürk Müşteri Hizmetleri

Fiber internet hizmetini almak istiyorsanız hemen üyelik yapmak için Telkotürk ile iletişime geçiniz.

Tel:

0850 330 30 33

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul