Ev İnterneti Altyapısı

Evinizde internet kullanmak istiyorsanız evde internet kurulumu ile ilgili bu makaleyi okumanızda büyük yarar vardır. Çünkü evde internet kullanmak isteyen birçok kişi oldukça yüksek maliyetlerle internet kurulumu yapmaktadır.

Ev İnterneti Altyapısı - Telkoturk net

Ev İnterneti Altyapısı – Telkotürk

Telkotürk internet sağlayıcısı servisi maliyetleri minimize etmiş ve kullanıcıların bütçelerine uygun altyapı kurulumunu sağlayacak çözümler geliştirmiştir. Şimdi bütün bu aşamaları alt başlıklar halinde sırayla sizinle paylaşmak istiyoruz.

Fiber Optik Kablo Kullanın

Evinizde kullanacağınız internetten verim almak istiyorsanız mutlaka fiber optik kablo kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü fiber optik kablolar diğer altyapılara göre çok daha hızlı veri akışını sağlar ve internetinizin kesintiye uğramasının önüne geçer.

Fiber Optik Kablo Kullanın - Telkoturk net

Fiber Optik Kablo Kullanın – Telkotürk

İnternet kullanıcıların en çok şikayet konusu yaptığı donma problemini de yaşamamış olursunuz. Telkotürk teknik ekibi evde internet kurulumu yapmadan önce internet alt yapınızda kullandığınız ekipmanların kontrolünü yapar. Eğer mevcut ekipmanlarınız yeterliyse sadece internetinizi bağlar ve size ekstra bir maliyet çıkarmaz. Ama ekipmanlarınız eskimiş veya hasarlı ise size daha kaliteli ekipmanları tavsiye eder.

Modeminizi Yenileyin

Eğer internet kurulumu yapılacak adreste modeminiz çok eski ise ve veri akışında problem yaratacak arızaları varsa modeminizi yenilemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca modemin konulacağı yer de çok önemlidir. Eğer modemin önünde engel teşkil edecek araç gereçler varsa evde internetinizin hızından yeterli verimi alamayabilirsiniz.

Modeminizi Yenileyin - Telkoturk net

Modeminizi Yenileyin – Telkotürk

Modeminizi koyacağınız yer biraz yüksekte olmalıdır. Evin her tarafından internetin çekmesini istiyorsanız uzmanların tavsiyeleri doğrultusunda ekipmanlarınızı yenileyiniz.

Evde İnternet Kurulumu Ne Kadar?

Telkotürk evde internet paketleri web sitemizde detaylı olarak yer almaktadır. Fiyat indirimlerimiz, internet kullanma vadesi, kampanyalarımız ve diğer detaylarla ilgili müşteri hizmetlerimizden de bilgi alabilirsiniz. En ucuz evde internet paketlerimizden yararlanmak istiyorsanız abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Piyasa ortalamasına göre bütçenizi zorlamayacak bir fiyat politikası izleyen Telkotürk, kullanıcıların hem hızlı hem de sınırsız internet kullanmalarını sağlamaktadır.

Evde İnternet Kurulumu Ne Kadar - Telkoturk net

Evde İnternet Kurulumu Ne Kadar – Telkotürk

Sadece İstanbul`da değil, Türkiye`nin en uç noktalarına kadar evde internet hizmetini sağlayan Telkotürk, müşterilerinin güvenini de kazanmış durumdadır. 60 bini geçen abone sayısıyla hedef kitlesini kısa sürede büyüten, müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikalar izleyen, 7/24 esasına göre hizmet veren Telkotürk, rakiplerine göre farkını ortaya koymuştur.

Evde İnternet Kurulumu İletişim

Hala evde internet kurulumunu yapmadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Yapmanız gereken tek şey hemen Telkotürk ile iletişime geçerek süreci başlatmanızdır. Size sadece bir telefon uzakta olan Telkotürk ile hemen iletişime geçin.

Tel:

0850 330 30 33
Adres

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul