En Ucuz İnternet Hangi Operatörde?

Ucuz internet bağlantısı kullanıcıların en çok arattığı başlıklardan biri olması bu yönde arayışların olduğunu gösteriyor. Telkotürk internet servis sağlayıcısı da bu yöndeki talepleri karşılamak için geniş kapsamlı bir altyapı çalışması yapmıştır.

En Ucuz İnternet Hangi Operatörde - Telkoturk net

En Ucuz İnternet Hangi Operatörde – Telkotürk

Müşterilerine En ucuz internet kullandırmak için Türkiye`nin her bölgesinde internet altyapısı kuran operatör, maliyetleri minimuma indirerek internet hizmeti sunmaktadır. Dolayısıyla Telkotürk aboneliğini yapan internet kullanıcılarının kalıcı olması da bu nedenledir.

Taahhütsüz İnternet Paketleri

İnternet bağlantınız yapıldıktan sonra hiçbir cayma bedeli olmadan aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Ekstra bir ücret ödemeden, aylık sabit fiyatlarla ve sınırsız internet kullanmak istiyorsanız Telkotürk taahhütsüz internet paketlerini kullanabilirsiniz. Abonelik işlemlerini başlatmadan önce ucuz internet sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Çünkü kullanıcıların ucuz internet kullanmaları için bazı önerilerimizi sizinle paylaştık.

Telkotürk bütçe dostu internet paketleriyle abonelerine internet hizmetini sağlamaktan mutluluk duymaktadır. Bütçesi yetmeyenlere de alternatif internet paketlerini hazırlayan internet sağlayıcısı servisimizle iletişime geçerek aşağıda paylaştığımız taahhütsüz paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Taahhütsüz İnternet Paketleri - Telkoturk net

Taahhütsüz İnternet Paketleri – Telkotürk

İki tür ucuz internet kampanyamız mevcuttur: Free paketler ve turbo paketlerden oluşan paketlerimizi fiyatlar başlığı altında sizinle paylaşıyoruz.

Ucuz İnternet Fiyatları

Ucuz internet kampanyaları ile ilgili iki farklı kampanyadan oluşan fiyat bilgisi web sitemizin ilgili sayfasında detaylı olarak işlenmiştir.

Ucuz İnternet Fiyatları - Telkoturk net

Ucuz İnternet Fiyatları – Telkotürk

Ancak kullanıcıların bize daha kolay ulaşmasını istediğimiz için ve bu konuda müşteri memnuniyetini baz aldığımız için sizinle bir kez daha paylaşmakta yarar görüyoruz.

Free ucuz internet kampanyalarımız:

Free 20
Hız: 20 Mbps’ye kadar
Kampanyalı Aylık Ücret: 219,90₺
Free 35
Hız: 35 Mbps’ye kadar
Kampanyalı Aylık Ücret: 249,90₺
Free 100
Hız: 100 Mbps’ye kadar
Kampanyalı Aylık Ücret: 269,90₺

Turbo ucuz internet kampanyalarımız:

Turbo 200
Hız: 200 Mbps’ye kadar
Kampanyalı Aylık Ücret: 289,90₺
Turbo 500
Hız: 500 Mbps’ye kadar
Kampanyalı Aylık Ücret: 329,90₺
Turbo 1000
Hız: 1000 Mbps’ye kadar
Kampanyalı Aylık Ücret: 399,90₺
Hemen abone olmak için Telkotürk müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz.

Ucuz İnternet Bağlantısı İletişim

Altyapınıza uygun ucuz internet bağlantınızı kuracak Telkotürk uzman ekipleriyle iletişime geçerek konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tel:

0850 330 30 33

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul