Sabit Fiyat-35 Kampanyası

Avantajlar

En Çok Sorulanlar

Kampanyadan 01 Aralık 2023 -01 Mart 2023 tarihleri arasında abone olmuş yeni bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanyamız 12 Ay taahhütlü olarak sabit fiyat garantisi ile sunulmaktadır.

Web sitemizde yer alan iletişim formunu doldurabilir, [email protected] e-posta adresine talep oluşturabilir veya 0850 330 30 33 numaralı yeni abone destek hattımızdan talep oluşturabilirsiniz.

Destek hattımızdan  tarife danışmanınız sizi 24 saat içinde arayacaktır. Seçmiş olduğunuz tarife ve abonelik süreciniz ile ilgili sizi bilgilendirerek, abonelik sürecinizi başlatılacaktır. Tarife danışmanımız süreç ile ilgili tüm detaylı bilgileri size verecektir.

0850 330 30 33 numaralı destek hattımızı 7×24 arayabilir, web sitemizin online işlemler uygulamasını kullanarak veya mobil uygulamamız üzerinden talep veya şikayetinizi iletebilirsiniz.

Aboneliğinizin başlangıcında size ulaşacak ilk faturanız abone olduğunuz ayı takip eden ayın ilk haftasında kesilecektir. Bu faturanız, abone olduğunuz ay boyunca almış olduğunuz hizmet ücretini, modem talebiniz var ise modem kira ücretini, kurulum ücretini ve var ise opsiyonel hizmet servis ücretlerini içerecektir.

Taahhütsüz kampanyalarda aboneliğin kurulum taksitleri bitmeden herhangi bir sebeple sonlanması durumunda kurulum ücretinin kalan taksitleri son faturaya yansıtılır.

Modem kullanımı için kiralama usulü ile hizmet sunulur ve aylık olarak kampanya koşullarında belirtilen ücrette kira bedeli faturanıza yansır. Hizmeti sonlandırmanız durumunda 10 gün içerisinde kullandığınız modemi şirketimize belirtilen kanallardan iade etmelisiniz.

Tarife: ADSL
Upload Hızı: 1Mbps


Tarife: 16 Mbps’ye Kadar VDSL / Fiber
Upload Hızı: 4 Mbps


Tarife: 24 & 35 Mbps’ye Kadar VDSL / Fiber
Upload Hızı: 6 Mbps


Tarife: 50 & 100 Mbps’ye Kadar VDSL / Fiber
Upload Hızı: 8 Mbps

Kampanya Koşulları

 • Belirtilen ücret ve fiyatlara tüm vergiler dahildir.

 • Kampanyadan hali hazırda hizmet almakta olan mevcut abonelerimiz yararlanabilecektir.

 • Tarife ve Kampanyaların güncel fiyatları, koşul ve şartları, geçerlilik süreleri ve revizyonları www.telkoturk.net resmi web sitesinde belirtilmektedir.

 • Kampanya kapsamında 12 taahhüt bulunmaktadır.

 • Telkotürk İnternet paketlerinde kota veya limit bulunmamaktadır.

 • Seçtiğiniz tarifedeki paketiniz her ayın başında yenilenmektedir.

 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere Telkotürk faturasına yansıtılır.

 • Kampanya kapsamında yeni abonelikler için kurulum&devreye alma ücreti olan  800 TL iki taksit ile hizmet faturalarına yansıtılacaktır.

 • Kampanya kapsamında aktivasyon&bağlantı ücreti 500 ₺’dir ve kampanya ücretlerine DAHİLDİR.

 • Tarifede belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve kampanya kapsamında 35Mbps’ye kadar alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet verilir. 100Mbps’ye kadar hız talep edilmesi durumunda kampanya kapsamında aylık 20 TL fark ile hız arttırımı sağlanabilecektir.

 • Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Müşterinin seçtiği tarife üzerinden Telkotürk tarafından hesaplanarak, internet hizmetleri için hizmet alınan ayın ilk haftasında faturalandırılır.

 • Modem kira ücreti aylık 50TL tarife ücretine HARİÇTİR. Abone, hizmetin iptal edilmesi durumunda,  kullanımına verilmiş olan cihaz(lar)ı, 10 gün içinde Telkotürk’ün anlaşmalı olduğu kargo firmasının herhangi bir şubesi aracılığı ile iade etmelidir; iade edilmemesi durumunda 1.250₺ cihaz bedeli  abonenin son faturasına yansıtılacaktır.

 • Müşterinin kullanımında olan ancak Telkotürk tarafından temin edilmemiş olan cihaz(lar)da oluşan arıza ve cihaz kaynaklı bağlantı sorunlarından Telkotürk sorumlu değildir.

 • Telkotürk, modem markası ve paket içi ve paket dışı ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Diğer Ücretler: İnternet Nakil Ücreti : 500₺, Hat Kısıtlama & Açma Ücreti: 120₺, Hat Dondurma: 100₺, Statik IP: 50₺’dir.

Taahhüt Koşulları

 • Abone’nin 12 aylık Taahhüt Süresi dolmadan önce; Kampanya koşullarına aykırı davranması, kampanya kapsamından çıkması ve/veya aboneliğini iptal etmesi ve/veya Abonelik Sözleşmesi’ni tek taraflı ve haksız olarak feshetmesi ve/veya İŞLETMECİ tarafından feshedilmesine neden olması ve/veya kampanya giriş paketinden daha düşük ücretli bir pakete geçmesi halinde yasal düzenlemeler uyarınca taahhüt ihlaline ilişkin;

  • Taahhütnamenin Abone tarafından imzalandığı tarihten taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirimler, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamının bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneye faturalandırılacaktır.
  • Varsa devre hazırlama ücreti, bağlantı/kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis ürünlerinin kalan taksitlerinin toplamı, geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ek olarak faturaya yansıtılacaktır.