En Ucuz İnternet

Türküye`de ucuz internet denildiğinde akla ilk gelen Gsm operatörlerinden bir tanesi Telkotürk`tür. İstanbul özelinde başlayarak tüm Türkiye`ye yayılan geniş bir alt yapıyı kısa sürede kuran Telkotürk, abonelerine çok ucuz fiyatlara internet hizmeti sunmaktadır. İnternet fiyatlarının çok arttığı günümüzde müşterilerine çok daha uygun paketlerle ve kampanyalarla hizmet sunmaya devam eden Telkotür`e ilgi gün geçtikçe artarak devam etmektedir. 25 binin üzerinde abone sayısına ulaşarak kısa sürede büyük bir hedef kitlesine ulaşan Telkotürk, fark yaratmaya devam ediyor.

En Ucuz İnternet - Fiyatları - Paketleri - Telkoturk net

İnternet – Fiyatları – Paketleri – Telkotürk

İnternet Kampanyaları

Her bir müşterinin bütçesinin farklı olduğunu göz önüne alarak internet paketleri hazırlayan ve bunu kampanyalarla destekleyen Telkotürk, müşteri dostu internet hizmeti sunmaya devam ediyor. Hem ucuza interneti sunan hem de internet hızını maksimuma çıkaran uygulamalardan yararlanmak istiyorsanız hemen iletişime geçiniz.

Size sadece bir telefon uzakta olan Telkotürk müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İnternet Kampanyaları - İstanbul - Abonelikleri - Telkoturk net

İnternet Kampanyaları – İstanbul – Abonelikleri – Telkotürk

Daha Ucuz İnternet Fırsatları

İnternetinizi en ucuza mal etmek istiyorsanız internet donanımınızı kendiniz tedarik edebilirsiniz. Alt yapı ekipmanlarınızı kiralama yerine satın almalısınız. Birçok servis sağlayıcı internet donanımını kiralama yöntemiyle kullanıcılarına hizmet sunmaktadır ancak Telkotürk müşterilerine satın almayı tavsiye eder.

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15
Ümraniye/İSTANBUL

Telefon:

0850 330 30 33

Olası bir servis sağlayıcı değişikliğinde ekstra masraflardan kurtulabilirsiniz. Çünkü ekipmanlarınızı satın aldığınızda aylık olarak ödeyeceğiniz ücretler de düşmüş olacaktır.

İnternet Hızının Azaltılması - Modern ekipmanlar - Telkoturk net

İnternet Hızının Azaltılması – Modern ekipmanlar – Telkotürk

İnternet Hızının Azaltılması

Daha düşük aylık faturalarla internet hizmetini almak istiyorsanız internetinizin hızını düşürebilirsiniz. 100 Mbps`ye kadar hız imkanı sunan tek paket kullanıcıysanız ve bunun yarısını kullanıyorsanız fazladan ücret ödemenize gerek yok. 50 Mbps hızı sunan paketlere geçebilir, kotanızın ihtiyacınız kadar kısmını kullanabilir ve faturalardan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Faturalarınızı düşürmek için hızlı konuşan bir satış elemanı olmanıza gerek yok. Müzakere pozisyonunuz basit: Başka bir yerde daha iyi bir anlaşma biliyorum şeklinde talepkar olabilirsiniz. Kibar ama kararlı olun; Telkotürk tarife danışmanına ulaşmanız yeterli J Sizin için bir plan bir kampanya mutlaka uzmanlarımız tarafından teklif edilecektir.

25Mbps 50Mbps 100Mbps paketleriyle belli bir kullanıcı sayısına kadar ortak internet kullanabilir ve hızında herhangi bir düşüş yaşamamdan hizmet alabilirsiniz. Faturayı paylaşarak kullanacağınız ücretten de tasarruf yapma imkanı sağlayabilirsiniz. Telkotürk, abonelerine her türlü kolaylığı sağlamak için teknik ekibiyle yoğun olarak çalışmaktadır.

Telkotürk İletişim

Ucuz internet kullanmak için yapmanız gereken hemen Telkotürk ile iletişime geçmektir. 7/24 hizmet sunan müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek istediğiniz paketler ile ilgili abonelik işlemlerini başlatabilirsiniz.

Ucuz İnternet