Evde İnternet

Telkotürk Evde internet tarafından kısa sürede kurulumu sağlanıp, bağlantı gücü maksimum seviyeye çıkarılan önemli bir hizmet ağı olarak hayatımıza girer. İnternet, her hanenin en gerekli iletişim ağı olarak ön plandadır. Ev seçerken bile internet altyapısına dikkat edilerek seçilmesi kullanımındaki yaygınlığı gözler önüne serer.

Evde İnternet - Paketleri - Fiyatları - Altyapısı - Telkoturk net

Evde İnternet – Paketleri – Fiyatları – Altyapısı – Telkotürk

Çünkü yavaş bir internet bağlantısının lüks olduğu günler çok geride kaldı. Artık tüm kullanıcılar yüksek hız tercih ederken bunu sağlayan Telkotürk, kısa sürede bağlantıyı kurabiliyor.

Verdiği hizmetler arasında standart haline gelen Fiber teknolojisi ise internette hız kesmeden devam ediyor. Ev ağınıza bağlanmak istiyorsanız, optik altyapınız varsa oldukça şanslısınız! Evde internete ilk kez bağlanmak için belirli bağlantı ve kurulum aşamalarına dikkat etmek yeterli.

Tel:

0850 330 30 33

Eski kablolar internet performansını olumsuz etkileyebilir. Bu sayede kablo seçimi de bağlantı için oldukça önemli bir detay!

Evde İnternet Nasıl Kurulur?

“İnternet bağlantısı nasıl kurulur?” sorusu her zaman internet kullanıcılarının sorduğu güncel konular arasında yer alıyor. İnternet kullanıcıları için önemini koruyan bu konuya Telkotürk tarafından kısa sürede çözüm sağlanmaktadır.

Fiber optik

Fiber optik kablolar, fiber cam şeritler boyunca en yüksek hızlarda ışık darbeleri kullanarak çok miktarda veri taşır. Bu anlamda en gelişmiş teknolojidir.

Telkotürk, 1000/50 Mbps’ye varan olağanüstü hızlarla Gigabit Bağlantısı sunar. Bölgenizde fiber altyapımız olup olmadığını aşağıdaki link üzerinden adresinizi girerek sorgulayabilirsiniz. Eğer altyapınız fiber ise uygulamamız anında size ekran üzerinden bilgi verecektir.

DSL

Dijital Abone Hattı (DSL), verileri geleneksel bakır telefon hatları üzerinden iletir bu anlamda fiber optik şebekelere kıyasla eski bir teknolojidir ama halen eve kadar ulaşım anlamında yaygınlık bakımından fiber optik şebekelerden öndedir.

Telkotürk Yüksek Hızlı DSL İnterneti, %99,9 güvenilir bir ağ üzerinde santrallerimizden evinize kadar gelen bir devre ile 100/5 Mbps’ye kadar sunabilir.

İnternet bağlatacak kişilerin tek yapması gereken şey bir operatör talep etmek. İhtiyacınıza uygun bir hizmet bulduktan sonra başvuru yapmanız oldukça önemli. Evde internet Telkotürk bağlantısı için öncelikle web sayfasından başvuru alanını ziyaret etmek veya çağrı merkezini aramak yeterli! Bu sayede size sunulan Telkotürk hizmetlerinden kısa sürede faydalanmanız sağlanacaktır.

Evde İnternet Nasıl Kurulur - Modem - Fiber Optik - Kablosuz Altyapı - Telkoturk net

Evde İnternet Nasıl Kurulur – Modem – Fiber Optik – Kablosuz Altyapı – Telkotürk

Ev İnterneti Ne Kadar Sürede Kurulur?

Telkotürk hizmeti alarak kısa sürede kurulumu sağlamanız mümkün! Ev interneti için hizmetten yararlanmak için web sayfasını ziyaret ederek yapmanız gerekenleri adım adım takip edebilirsiniz. İnternet bağlantısının ne kadar sürede kurulacağını merak ediyorsanız internet sağlayıcınız ile iletişime geçmeniz yeterli. 12 saatten 3 güne kadar süren kurulumlar bölgeye ve alt yapıya göre değişim gösterebiliyor. Bu sebeple çağrı merkezinden bağlantı süresini öğrenebilir ve hangi internet türünü istediğinizi belirtebilirsiniz. Fiber teknolojisi ile DSL arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız bulunduğunuz alanda ki alt yapı durumu buna çözüm sunacaktır. Evde internet Telkotürk ile kısa sürede bağlantı sağlayarak kullanıcıların sorunsuz bağlantı performansını destekler.

Ev İnterneti Ne Kadar Sürede Kurulur - Kurulum Ücreti - İstanbul - Telkoturk net

Ev İnterneti Ne Kadar Sürede Kurulur – Kurulum Ücreti – İstanbul – Telkotürk

Telkotürk İletişim

Ev interneti hizmetini almak istiyorsanız Telkotürk ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda yazılı açık adreste yüz yüze görüşme yaparak, konunun uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul

Evde İnternet