İnternet Arızası Nedir?

Temel ihtiyaçlarımız arasında neredeyse en üst sırada bulunan, teknoloji çağının olmazsa olmayacak olan elementlerinden internetin, arızalanması durumunda sayısız sorun ve sıkıntıyla karşılaşmaktayız. İnternet arıza durumunda 7/24 hizmet veren Telkotürk firması ile iletişime geçebilirsiniz. Günümüz şartlarında konuşmaktan, mesajlaşmaya, toplantı yapmaktan, alışveriş yapmaya gibi çeşitli alanlarda sıkça kullandığımız internetin olmaması durumunda kendimizi hiçbir şey yapamıyor olarak bulmamız kaçınılmaz bir son.

İnternet Arıza Numarası Kaç?

Müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu ile kavram karışıklığına son vererek, sayısız telefon numarasıyla kullanıcılarını boğmadan tek numaradan direk iletişime geçerek arıza kaydınızı açtırmanız mümkün.

Pek çok internet sorunu, modeminizi ve yönlendiricinizi yeniden başlatarak hızla giderilebilir. Her zaman denenmeye değer kolay bir düzeltmedir. Modeminizi ve yönlendiricinizi yeniden başlatmak için güç kablosunu 10 saniyeliğine prizden çekin ve tekrar takın. Ekipmanın yeniden başlatılması birkaç dakika sürecektir. İnternet bağlantınızı etkileyen bir dizi faktör olabilir. Birincisi ve büyük olasılıkla ekipmanınızla ilgili sorunlardır. Modeminizi/yönlendiricinizi yeniden başlatmak sorunu çözmelidir. İnternetinizin sürekli kesilmesinin diğer nedenleri arasında yetersiz hızlar, ağ tıkanıklığı ve sert hava koşulları yer alır.

Sahasında kalite ve başarısını ispatlamış deneyimli ve donanımlı teknik destek ekibiyle her çeşit internet sorununu sorunsuz bir şekilde yok etmek için çıktığımız yolda müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duymaktayız. Yedi gün yirmi dört saat aktif olarak 0 850 330 30 33 numarasından Telkotürk’ e ulaşabilirsiniz.

İnternet Arıza Numarası Kaç - İletişim - Müşteri Hizmetleri - İstanbul - Telkoturk net

Numarası Kaç – İletişim – Müşteri Hizmetleri – İstanbul – Telkotürk

İnternet Arıza Olduğunda Ne Yapmalıyım?

Arızanın sebebi bazen donanımsal faktörlerden kaynaklanabilmektedir. Durum tespiti ve sorunun çözülebilmesi için öncelikle kendi başınıza yapabileceğiniz birkaç kontrol gerekmektedir. Bu kontroller sorunun net olarak tespit edilebilmesi için gerekli adımları kapsamaktadır. Sırasıyla modeminizin açık olduğundan emin olun, modeme gelen elektrik bağlantısında herhangi bir temassızlık mevcutsa bu durumu düzeltmeye çalışın. Modeminizin fişini çekip kapatın, birkaç dakika bekledikten sonra fişi tekrar takın. Bağlantınız bu işlemlere rağmen gerçekleşmediyse Telkotürk’ ün müşteri hizmetlerini arayarak arıza bildiriminde bulunmanız gerekmektedir.

İnternet Arıza Olduğunda Ne Yapmalıyım - Kimi Aramalıyım - Ümraniye - Telkoturk net

Arıza Olduğunda Ne Yapmalıyım – Kimi Aramalıyım – Ümraniye – Telkotürk

Telkotürk İnternet Arıza Sorgulama

Yardım menüsü içerisinde bulunan arıza işlemleri sekmesinde, ilgili alanlar doldurularak, yapılan başvuru hakkında detaylı bilgilendirmeye sahip olmak mümkün. Pratik bir şekilde kesintinin çözümlenmesi için aşılan mesafeyi adım adım takip edebilirsiniz.

Arıza Sorgula

Arıza işlemlerinde gerekli alanlar doldurulduktan sonra arıza sorgula butonu ile işlemler gerçekleştirilir. Yapılan sorguyla durum değerlendirilmesi, kat edilen mesafe, arızanın tahmini bitiş gün ve saati görülebilmektedir.

Telkotürk İnternet Arıza Sorgulama - Web Sitesi - Evrakları - Telkoturk net

Telkotürk Arıza Sorgulama – Web Sitesi – Evrakları – Telkoturk net

Telkotürk Arıza Kaydı

Kaydı alınan sorunun, hizmete açılması için gerekli donanım ve deneyim ile çalışan Telkotürk ekibi kesintisiz internet sunmayı amaçlamaktadır. Arıza kaydı en kısa süre içerinde cevaplandırılıp, olumlu sonuçlandırılmaktadır.

Telkotürk Arıza Kaydı - Oluşturma - Bildirme - Giderme - Telkoturk net

Telkotürk Arıza Kaydı – Oluşturma – Bildirme – Giderme – Telkotürk

Telkotürk İletişim

Hizmet kesintisi yaşadığınız durumlarda Telkotürk’ le irtibata geçebilirsiniz.

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL

Tel:

Telefon:

0850 330 30 33

İnternet Arıza