Kampanya Detayları

Avantajlar

En Çok Sorulanlar

Kampanyadan 01 Ocak -31 Aralık 2023 tarihleri arasında abone olmuş yeni bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanyamız taahhütsüz olarak sunulmaktadır.

Web sitemizde yer alan iletişim formunu doldurabilir, abonemmutlu@telkoturk.net e-posta adresine talep oluşturabilir veya 0850 330 30 33 numaralı destek hattımızdan talep oluşturabilirsiniz.

Destek hattımızdan  tarife danışmanınız sizi 24 saat içinde arayacaktır. Seçmiş olduğunuz tarife ve abonelik süreciniz ile ilgili sizi bilgilendirerek, abonelik sürecinizi başlatılacaktır. Tarife danışmanımız süreç ile ilgili tüm detaylı bilgileri size verecektir.

0850 330 30 33 numaralı destek hattımızı 7×24 arayabilir, web sitemizin online işlemler uygulamasını kullanarak veya mobil uygulamamız üzerinden talep veya şikayetinizi iletebilirsiniz.

Aboneliğinizin başlangıcında size ulaşacak ilk faturanız abone olduğunuz ayı takip eden ayın ilk haftasında kesilecektir. Bu faturanız, abone olduğunuz ay boyunca almış olduğunuz hizmet ücretini, modem talebiniz var ise modem kira ücretini, kurulum ücretini ve var ise opsiyonel hizmet servis ücretlerini içerecektir.

Taahhütsüz kampanyalarda aboneliğin kurulum taksitleri bitmeden herhangi bir sebeple sonlanması durumunda kurulum ücretinin kalan taksitleri son faturaya yansıtılır.

Modem kullanımı için kiralama usulü ile hizmet sunulur ve aylık olarak kampanya koşullarında belirtilen ücrette kira bedeli faturanıza yansır. Hizmeti sonlandırmanız durumunda 10 gün içerisinde kullandığınız modemi şirketimize belirtilen kanallardan iade etmelisiniz.

Tarife: ADSL
Upload Hızı: 1Mbps


Tarife: 16 Mbps’ye Kadar VDSL / Fiber
Upload Hızı: 4 Mbps


Tarife: 24 & 35 Mbps’ye Kadar VDSL / Fiber
Upload Hızı: 6 Mbps


Tarife: 50 & 100 Mbps’ye Kadar VDSL / Fiber
Upload Hızı: 8 Mbps

Kampanya Koşulları

 • Belirtilen ücret ve fiyatlara tüm vergiler dahildir.

 • Tarife ve Kampanyaların güncel fiyatları, koşul ve şartları, geçerlilik süreleri ve revizyonları www.telkoturk.net resmi web sitesinde belirtilmektedir.

 • Kampanya kapsamında taahhüt bulunmamaktadır.

 • Telkotürk İnternet paketlerinde kota veya limit bulunmamaktadır.

 • Seçtiğiniz tarifedeki paketiniz her ayın başında yenilenmektedir.

 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere Telkotürk faturasına yansıtılır.

 • Kampanya kapsamında kurulum&devreye alma ücreti 150 ₺’dir ve 2 taksit şeklinde faturaya yansıtılacaktır.

 • Tarifede belirtilen hızlar, hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve alt yapının desteklediği en yüksek hızda hizmet verilir.

 • Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Müşterinin seçtiği tarife üzerinden Telkotürk tarafından hesaplanarak, internet hizmetleri için hizmet alınan ayın ilk haftasında faturalandırılır.

 • FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem kira ücreti aylık 25TL tarife ücretine DAHİLDİR. ADSL ve VDSL altyapısında hizmet alacak olan müşterilerimizin modem kira ücreti aylık 35TL tarife ücretine DAHİLDİR. Aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan cihaz(lar)ı, 10 gün içinde Telkotürk’ün anlaşmalı olduğu kargo firmasının herhangi bir şubesine Telkotürk ödemeli olarak iade etmelidir, iade edilmemesi durumunda 800₺ cihaz bedeli (ADSL-VDSL Modem) müşterinin son faturasına yansıtılacaktır.

 • FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem altyapı operatörü tarafından gönderilecektir. Bu nedenle müşterinin ad-soyad ve iletişim bilgileri altyapı operatörü ile paylaşılacaktır. FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısındaki müşteriler aboneliğinin iptali durumunda, kullanımlarına verilmiş olan cihaz(lar)ı, 10 gün içinde Telkotürk’ün anlaşmalı olduğu kargo firmasının herhangi bir şubesine Telkotürk ödemeli olarak iade etmelidir, iade edilmemesi durumunda 800₺ cihaz bedeli müşterinin son faturasına yansıtılacaktır.

 • Müşterinin kullanımında olan ancak Telkotürk tarafından temin edilmemiş olan cihaz(lar)da oluşan arıza ve cihaz kaynaklı bağlantı sorunlarından Telkotürk sorumlu değildir.

 • Telkotürk, modem markası ve paket içi ve paket dışı ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Diğer Ücretler: İnternet Nakil Ücreti : 65₺, Hat Kısıtlama & Açma Ücreti: 40₺, Hat Dondurma: 50₺, Statik IP: 35₺’dir.