Gigabit İnternet Nedir?

Megabit internete göre çok daha hızlı olan gigabit internet avantajı veri akışını çok daha hızlı sağlayan özelliklere sahiptir. Birçok kullanıcının aynı anda bağlanması herhangi bir yavaşlamaya veya a sebep olmaz. Kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan biri de birden fazla kişinin bağlanması ile internet hızının düşmesi veya donmasıdır. Telkotürk bu konuya da kalıcı çözüm bulmuş ve kullanıcıların hizmetine gigabit interneti sunmuştur.

Gigabit İnternet Nedir - Faydası - Avantajları - Kampanyalar - Telkoturk net

Gigabit İnternet Nedir – Faydası – Avantajları – Kampanyalar – Telkotürk

Gigabit İnternet Hızı

Megabit ve kilobit internete göre çok daha hızlı veri akışı sağlayan gigabit internetin bir saniyedeki veri akışı şu şekildedir: 1 Gigabit olan bir internet veri akışı normal 1000 Mbps hızına eşittir. Ayrıca gigabit internetin en önemli özeliği de Gbps seviyesine çıkmasını sağlamış olmasıdır.

Fiber optik kablolar, kullanıcılara en iyi ağ hızlarını ve en yüksek bant genişliğini sağlayarak, büyük miktarda verinin ışık hızında iletilmesini sağlar. Evden çalışan kişiler için bu, dosya indirerek, işbirliği ve iş akışı platformlarını kullanarak ve video konferans yazılımı üzerinden toplantılara katılarak evlerinde ofisteki kadar verimli çalışabilecekleri anlamına gelir.

Bu son derece hızlı internet hizmetine sahip olmanın diğer avantajlarından bazıları şunlardır:

Birden fazla kullanıcı için destek

Ev interneti genellikle tüm aile tarafından iş, ev ödevi, oyun, Netflix veya Hulu gibi platformlarda video akışı, sosyal medyada gezinme ve çok daha fazlası için kullanılır. Bu talep seviyesiyle, birçok internet bağlantısı yükün altında yavaşlıyor. Gigabit internet ile ise yavaşlama veya servis sorunu yaşamadan hızlı internetin devamlılığı sağlanır.

Geliştirilmiş hizmet güvenilirliği

Gigabit internet hizmeti, genellikle bakır tellerden daha dayanıklı olan camdan yapılmış fiber optik kablolar kullandığından, geleneksel bağlantılardan daha fazla güvenilirlik sağlar. Bakır teller yaklaşık 25 libre basınca dayanabilirken, fiber optik bağlantılar 100 ila 200 libre basınca dayanabilir, bu da hasara ve hizmet kesintisine daha az eğilimli oldukları anlamına gelir

Eğer film indirmek veya oyun oynamak istiyorsanız mutlaka gigabit interneti denemelisiniz. Çünkü dakikalar içinde film indirebilir, hiçbir şekilde yavaşlama olmadan oyun oynayabilirsiniz.

Gigabit İnternet Hızı - Gbps - Mbps - Telkoturk net

Gigabit İnternet Hızı – Gbps – Mbps – Telkotürk

Gigabit İnternetin Maliyeti

Gigabit internetin maliyetleri hakkında bilgi almak istiyorsanız web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Gigabit paketler, kampanyalar hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesini ziyaret ettikten sonra iletişim numaralarından Telkotürk`ü arayabilir, yetkililerden fiyat bilgisi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Limitsiz, kotasız ve sınırsız ucuz gigabit internet imkanlarından yararlanmak için hemen abone olun. En ucuz gigabit internet fiyat politikasını izleyen Telkotürk, kullanıcılarını da oldukça memnun etmiştir.

Gigabit İnternetin Maliyeti - Fiyatları - Avantajları - Kampanyaları - Paketleri - Telkoturk net

Gigabit İnternetin Maliyeti – Fiyatları – Avantajları – Kampanyaları – Paketleri – Telkotürk

Gigabit İnternet Almak

Telkotürk ile gigabit almak artık çok kolay! Işık hızında internet veri akışını sağlayan özelliği ile internetinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Dosya indirmek için kota endişesini taşımayacak, film ve müzik klasörlerini oluşturabilirsiniz.

Telefon: 0850 330 30 33

Birden fazla kişi aynı anda internete bağlanabilir, ortak ağda doyasıya oyun oynayabilirsiniz. Çünkü Telkotürk varsa aklınıza takılacak bütün soru işaretlerinden kurtulmuşsunuz demektir. Zira yapay zeka entegrasyonu ile internetin hızını maksimuma çıkaran Telkotürk, geniş bant özelliği sayesinde veri akışının hızında oluşacak yavaşlama ve donmaya karşı da önlem almıştır.

Gigabit İnternet Almak - İstanbul Fiyatları - Türkiye Altyapı - Telkoturk net

Gigabit İnternet Almak – İstanbul Fiyatları – Türkiye Altyapı – Telkotürk

Evde Gigabit İnternet Avantajı

Evde, ofiste ve iş yerinde kullanabileceğiniz Telkotürk gigabit internet ile hiçbir problem yaşamayacaksınız. Alt yapınız gigabit internete uygun değilse, yetkililerden gerekli bilgiyi aldıktan sonra gigabit internete uygun alt yapı kurulur,  sorunsuz bir şekilde internet hizmetini almanız sağlanır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Telkotürk, bütün detayları düşünerek hizmet sağlamaktadır. Olası bir arıza durumunda en kısa sürede sorun çözülür, müşterilerin mağduriyet yaşamaması için bütün önlemler alınır.

Evde Gigabit İnternet Avantajı - Geniş Bant - Veri Aktarımı - Telkoturk net

Evde İnternet Avantajı – Geniş Bant – Veri Aktarımı – Telkotürk

Telkotürk Kablosuz Gigabit İnternet

Telkotürk`ün kullanıcılarına sağladığı kolaylıklardan bir tanesi de kablosuz internet olanağıdır. Hem veri akışını daha hızlı sağlar hem de birçok kullanıcının aynı anda bağlanması sonucu herhangi bir sorun yaşanmaz. Ofis ortamında birçok çalışanın aynı anda internete bağlanması ile internetin yavaşladığı bilinmektedir. Telkotürk bu konuya da kesin çözüm getirmiş, kablosuz gigabit internet hizmetini sunarak müşterilerin sorun yaşamasının önüne geçmiştir.

Telkotürk Kablosuz Gigabit İnternet - WiFi - Yapay Zeka Entegrasyonu - Telkoturk net

Telkotürk Kablosuz İnternet – WiFi – Yapay Zeka Entegrasyonu – Telkotürk

Telkotürk İletişim

Hiçbir aksaklık yaşamadan gigabit internetin avantajı yaşamak ve keyfini doyasıya çıkarmak istiyorsanız hemen Telkotürk ile iletişime geçerek abone olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarından Telkotürk`e 7/24 ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL