Telkotürk Fiber İnternet Kampanyaları

Hızlı olması nedeniyle oldukça talep gören fiber internetle ilgili olarak Telkotürk çeşitli fiber internet kampanyaları oluşturmaktadır. Fiber internet sahip olduğu yüksek hızla birçok kişinin kullanmak istediği bir hizmet olmuştur. Günümüzün dijital çağında internet vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Bakıldığında gerek akıllı telefonlar gerek bilgisayarlar vb. aracılığıyla internete bağlanmakta ve pek çok işimizi çözüme kavuşturmaktayız. Bu noktada internet hızı da önem kazanmaktadır. Daha hızlı dijital dünyaya bağlanabilmek birçok kişi için önemli olmaktadır. Bu nedenle fiber internete yönelik ilgi de yoğundur.

Telkotürk Fiber İnternet Kampanyaları - Telkoturk net

Telkotürk Fiber İnternet Kampanyaları – Telkoturk

Zaman insanlar için değerlidir. Tüm işlerimizin hızlı bir şekilde hallolmasını arzu ederiz ve bu durum artık işlerimizin büyük çoğunluğunu gerçekleştirdiğimiz internetin hızı için de geçerlidir. Kısaca iş yaşamında veya özel istek ve ihtiyaçlarımıza yönelik işlemlerde internetin olabildiğince hızlı olmasını isteriz. Bu açıdan fiber internet sizin için oldukça uygun bir alternatif olabilir. Bu yüzden de sizlerin ihtiyaçlarına yönelik fiber internetle ilgili çeşitli kampanyalar sunmaktayız. Genel olarak ucuz ve hızlı fiber internetin adresi olarak sizler için fayda sağlayacak kampanyalar oluşturma yoluna gitmekteyiz. Bu yüzden siz de kampanyalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için internet sitemizde detaylı bir gezinti yapabilir ya da bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı ve Ucuz Fiber İnternet

İnternet hayatımızın her alanına etki etmektedir. Hızıyla hayatı daha da kolaylaştıran fiber internet de bu anlamda önemlidir. Bu yüzden de sizler için hem hızlı hem de ucuz fiber internet olanağı sunmaktayız. Sizlerin memnuniyetini önemseyerek türlü fiber internet kampanyaları oluşturmuş bulunmaktayız.

Hızlı ve Ucuz Fiber İnternet - Telkoturk net

Hızlı ve Ucuz Fiber İnternet – Telkoturk

Bakıldığında sunulan kampanyalar oldukça avantajlıdır. Sizlere adil kullanım uygulaması olmaksızın limitsiz ve tahahhütsüz fiber internet sunulmaktadır. Ayrıca hızlı ve ucuz fiber internet imkanının yanı sıra bünyemizde müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşabilme olanağı bulunmaktadır. Böylece destek alma konusunda herhangi bir sorun yaşamamanıza özen gösterilmektedir.

Ekonomik Seçenekler

Fiber internet konusunda sizlere ekonomik seçenekler sunulmaktadır. “Fiber Ekonomik 20” ve “Fiber Ekonomik 100” kampanyaları örnek olarak gösterilebilir. “Fiber Ekonomik 20” tüm vergiler içinde aylık 195 TL iken “Fiber Ekonomik 100” kampanyası aylık yine tüm vergiler dahil 235 TL’dir.

Tel:

0850 330 30 33

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul

Bakıldığında her iki seçenek de oldukça avantajlı fiyatlara sahiptir. Hem “Fiber Ekonomik 20” hem de “Fiber Ekonomik 100” kampanyalarında limit ve adil kullanım uygulaması bulunmamaktadır. Ayrıca farklı olarak herhangi bir taahhütte de bulunmanız gerekmemektedir. “Fiber Ekonomik 20 “de 20 Mbps’ye kadar altyapınıza uygun olarak en yüksek hız sunulur. “Fiber Ekonomik 100” kampanyasında ise bu durum 35 Mbps şeklindedir.

Herkes İçin Fiber İnternet Kampanyaları

Fiber internet söz konusu olduğunda ekonomik seçeneklere ek olarak başka alternatiflerden oluşan kampanyalar da sunmaktayız. Bu kampanyalar “Herkes İçin Fiber İnternet 100” ve “Herkes İçin Fiber İnternet 1000” şeklinde sıralanabilir. Her iki kampanyada da taahhüt, limit ve adil kullanım uygulaması bulunmamaktadır. “Herkes İçin Fiber İnternet 100” kampanyası aylık 349 TL’dir. Aboneliğin ilk üç ayına özel aylık 249 TL olmaktadır. 100 Mbps ‘ye kadar alt yapınız desteklediği takdirde hız sunulmaktadır. “Herkes İçin Fiber İnternet 1000” de bu hız 1000 Mbps’ye kadardır. Yine alt yapınız desteklediği sürece en yüksek hız sunulur. “Herkes İçin Fiber İnternet 1000” kampanyasının fiyatı ise aylık 699 TL’dir. Aboneliğin ilk üç ayına özel 499 TL şeklindedir.

Herkes İçin Fiber İnternet Kampanyaları - Telkoturk net

Herkes İçin Fiber İnternet Kampanyaları – Telkoturk

Telkotürk fiber internet kampanyaları pek çok fırsatla doludur. Sizlerin ucuz ve hızlı fiber internetten en iyi şekilde yararlanmanız üzerine oluşturulmuştur. Bu anlamda fiber internet alanında kampanyalarımızdan arzu ettiğinizi tercih edebilirsiniz. Bize ulaşabilmek için 0850 330 30 33 numaralı hattı kullanabilir, fiber internetle hızlı bir şekilde bağlanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.