Fiber İnternet Ne Kadar Hızlı

Fiber internet hızı ile limitsiz, ışık hızında, ulaşılabilir hizmetin en keyifli deneyimini yaşayarak aldığınız hizmetten keyif alacaksınız. 20 mbps, 35 mbps ve 100 mbps seçeneklerimizle ışık hızında indirme ve yükleme yapabileceğiniz kampanyalarımız mevcut bulunmaktadır. Altyapınızın destek verdiği maksimum hıza çıkabilmenizi taahhüt ediyor ve Telkotürk olarak yaşadığınız hizmetin keyfini sürmeniz için elimizden gelen bütün çalışmaları yapıyoruz.

Fiber İnternet Ne Kadar Hızlı - Telkoturk net

Fiber İnternet Ne Kadar Hızlı

Fiber Optik Kablo

En yeni teknolojileri ülkemizin 81 ilinde yaygın hale getirmek için deneyimle uzman ekiplerimizle çalışıyoruz. Kullanılan kablonun kalitesi, yapısı ve işlevi en iyi olacak şekilde seçtiğimiz ürünler Telkotürk markasını yükseltmeye devam etmektedir.

Kullanıcılarımızın limitsiz, kotasız, bütçe dostu hizmetlerle buluşması için tüm teknik yapıyı düzenliyoruz. Telkotürk olarak kullandığımız mükemmel kalitedeki optik kablolarla fiber ürünleri siz değerli kullanıcılarımızla buluşturuyoruz.

Fiber Optik Kablo - Telkoturk net

Fiber Optik Kablo

Ucuz Fiber Optik Kablo

Kaliteli hizmeti uygun bütçeli programlarla sunmayı hedefleyerek çıktığımız yolculukta içeriği yüksek, maliyeti uygun paketler sunuyoruz. Dizilerinizi, filmlerinizi, maçlarınızı izlerken donmayan internet deneyimi yaşayacak aynı zamanda fahiş fiyatlar altında ezilmeyeceksiniz. Telkotürk olarak yüzleri gülümseten yaklaşımlarla kıymetli kullanıcılarımızı kucaklayarak onların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda güncellemeler yapmaktayız.

Ucuz Fiber Optik Kablo - Telkoturk net

Ucuz Fiber Optik Kablo

Fiber İnternet Telkotürk

Telkotürk gerek kullandığı yapay zeka teknolojileri ile gerek çağın gelişmişliğini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırma politikası ile sektördeki gücünü ispatlayarak yeni ürünler geliştirmektedir. Işık hızında internetin reelde o hıza ulaşılabilir olmasını sağlıyor, kullanıcılarımıza nitelikli bir yolculuk sunuyoruz. Atıl hale gelen paranızın hakkını verecek ürünleri kullanırken Telkotürk’ te olduğunuz için mutlu olacaksınız.

Fiber İnternet Telkotürk - Telkoturk net

Fiber İnternet Telkotürk

Fiber İnternet Modem

Taahhütlerden, sözleşmelerden, kötü internetten sıkıldıysanız sizleri Telkotürk’ e bekleriz. Uzman ve deneyimli teknik kadromuzla 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Aldığınız üründen memnun kalmama ihtimalini o kadar yok sayıyoruz ki taahhüt olmadan özgür kalabileceğiniz paketler sunuyoruz. Beğenip kullanamadığınız internetin parasını vererek, belirlenen zamanın dolmasını beklemek büyük bir eziyet ve kayıp olarak hayatımızı işgal etmektedir. Telkotürk yaşanan mağduriyetin önüne geçerek, keyifli ürünler sunmaktadır. Modem, kablo, altyapı gibi tüm sorunlarınızın cevabı Telkotürk’te.

Fiber İnternet Modem - Telkoturk net

Fiber İnternet Modem

Fiber İnternet Başvurusu

Her alanda işlerinizi kolaylaştırma gayesi ile hareket eden Telkotürk’ ün fiber internet hizmetinden faydalanabilmek için web sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz. Alternatif olarak, [email protected] e-posta adresine talep oluşturabilir ya da 0850 330 30 33 numaralı destek hattımızı arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. İşlemlerin ardından 24 saat gibi kısa bir süre içinde durum ilerleme raporu tarafınıza bildirilecektir. Süreç ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz.

Fiber İnternet Başvurusu - Telkoturk net

Fiber İnternet Başvurusu

Eve Fiber İnternet Nasıl Bağlanır

İlgili kanallardan bize başvurunuzu yaptığınız taktirde, uzman ekiplerimiz gerekli bütün incelemeleri yaparak altyapınızın hizmeti kullanmaya elverişli olup olmadığını tespit eder. Sırasıyla gerekli tüm yazılımsal ve donanımsal ekipmanlar temin edildikten sonra ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eve Fiber İnternet Nasıl Bağlanır - Telkoturk net

Eve Fiber İnternet Nasıl Bağlanır

En Ucuz Fiber İnternet

Yüksek indirme ve yükleme oranlarıyla Telkotürk kullanıcı memnuniyetini üst seviyede tutmak istemektedir. Sağlanan ürünün niteliği kadar uygun bütçeli olarak sunulması da elzem ihtiyaçlar arasında bulunmaktadır. Telkotürk olarak en ucuz fiber interneti hizmetinize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

En Ucuz Fiber İnternet - Telkoturk net

En Ucuz Fiber İnternet

Fiber İnternet Hızı Telkotürk İletişim

Fiber internet hızında kaliteli ürünlerden yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Telkotürk`e iletişim numaralarından ulaşabilir, aşağıdaki açık adreste ziyaret ederek konunun uzmanlarıyla yüz yüze görüşebilirsiniz.
Adres:
Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL
Telefon: 0850 330 30 33