Evde İnternet Aboneliği

Evde internet kampanyaları ile ilgili bilgi almak ve kullanmak isteyen kullanıcılara harika bir haberimiz var: Artık Telkotürk ile doya doya internet kullanabilirsiniz. Sınırsız, hızlı ve limitsiz internetin keyfini çıkarmak ve herhangi bir arıza olması durumunda anında çözüm üretecek bir GSM operatörünüz var. hemen iletişime geçerek abonelik işlemlerine başlayabilirsiniz. Telkotürk yalnızca bir telefon uzağınızda!

Evde İnternet Aboneliği - Telkoturk net

Evde İnternet Aboneliği – Telkotürk

Evde İnternet Telkotürk

Telkotürk olarak evinize bütçenize uygun olan evde internet kampanyası, fiyatları, paketleri veya altyapısına kadar sizlere tüm imkanları sunmaktadır.

Evde İnternet Telkotürk - Telkoturk net

Evde internet hangi durumlarda yavaşlar?

Evde internet kurulumu yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Hangi materyaller internetinizi yavaşlatır?

Telkotürk aboneliğinin avantajları nelerdir?

Evime Nasıl Wİ-Fi Alırım?

Gibi soruların cevap bulduğu evde internetin en doğru adresindesiniz. Konunun uzmanları kurulumu yaptıktan sonra, kullanıcılara bilgi verecek, en ufak bir arıza durumunda sizinle en kısa sürede iletişime geçerek problemlere çözüm üretecektir. Telkotürk farkını görmek istiyorsanız daha fazla geç kalmayınız.

Taahhüt Yok
 
Hizmeti sevmediyseniz, herhangi bir ücret veya ceza ödemeden iptal edin.
 
7×24 Destek
 
Günün 24 saati çevrimiçi veya telefonla yardıma hazır teknisyenler.
 
Yeni Nesil Altyapı
 
Gerçek zamanlı fiber izleme ile desteklenen %100 fiber optik ağ.

Evde İnternet Kampanyaları

Telkotürk web sitesinde kampanyalarla ilgili detaylı bilgi yer almaktadır. Bütçenize uygun kampanyayı seçebilir, hızlı ve limitsiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan bilgi almak istiyorsanız bizi arayın.

Evde İnternet Kampanyaları - Telkoturk net

Evde İnternet Kampanyaları

Free 20

Hız: 20 Mbps’ye kadar

Kampanyalı Aylık Ücret: 150₺

Free 35

Hız: 35 Mbps’ye kadar

Kampanyalı Aylık Ücret: 170₺

Free 100

Hız: 100 Mbps’ye kadar

Kampanyalı Aylık Ücret: 190₺

Turbo 200

Hız: 200 Mbps’ye kadar

Kampanyalı Aylık Ücret: 260₺

Turbo 500

Hız: 500 Mbps’ye kadar

Kampanyalı Aylık Ücret: 290₺

Turbo 1000

Hız: 1000 Mbps’ye kadar

Kampanyalı Aylık Ücret: 390₺

En Uygun Evde İnternet

Hem bütçenize uygun hem de ucuz internet imkanları sunan Telkotürk, müşterilerinin konforlu internet kullanmalarını sağlamak için her detayı düşünerek hareket etmektedir. Evde internet kampanyaları, internet paketleri gibi bir dizi alternatif hazırlamıştır Telkotürk. Ucuz internet sağlama konusunda rakiplerinden oldukça uygun bir fiyat politikası anlayışıyla hareket eden Telkotürk, kullanıcıların büyük beğenisini almaktadır.

Evde İnternet Kampanyaları - Telkoturk net

Evde İnternet Kampanyaları

Çift Bantlı WiFi

Çift bantlı Wİ-Fi ile ilgili web sitesindeki metni olduğu gibi aktarıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çift Bantlı Wifi - Telkoturk net

Çift Bantlı Wifi

Çift Bantlı WiFi Nedir?

Çift bant WiFi, her iki kablosuz radyo bandını (2,4 GHz ve 5 GHz) kullanan ağ cihazlarına eş zamanlı WiFi sağlar.

Günümüzde daha fazla WiFi cihazı çift bant yeteneğine sahipken, birçok eski cihaz yalnızca tek bant yeteneğine sahiptir ve yalnızca 2,4 GHz ağlara bağlanabilir.

WiFi cihazınız aynı anda yalnızca bir WiFi ağına bağlanabildiğinden, hangi bandı seçmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Tablo, durumunuza bağlı olarak hangi bandın daha iyi olabileceğine karar vermenize yardımcı olacak genel rehberlik sağlar…

Hangi Wi-Fi bantlarının desteklendiğini belirlemek için WiFi cihazınızın kullanım kılavuzuna bakın

Cihazınız 5 GHz uyumluysa, iki Kablosuz Ağ Geçidi Ağ Adı (SSID) göreceksiniz : 2,4 GHz veya 5 GHz

Eski teknolojinin yoğunluğu genelde hep daha fazladır. Bu sebeple 2.4 GHz; 5 GHz frekansına göre daha kalabalık bir hattır.

25 Mbps’ye kadar hız

Onlarla ne yaptığınıza bağlı olarak yaklaşık 2 kişi ve 5 cihaza kadar uygundur. 25 Mbps ile, başka internet bağlantısı yoksa bir programı 4K olarak yayınlayabilirsiniz.

50 Mbps’ye kadar hız

2–4 kişi ve 5–7 cihaz için uygundur. 50 Mbps’lik bir hız, 2–3 video akışının yanı sıra bazı ekstra çevrimiçi etkinlikleri işleyebilir.

100 Mbps’ye kadar hız

4-6 kişi ve 10 cihaza kadar uygundur. Çoğu aile, 100 Mbps internet bağlantısı ile ihtiyacını fazlasıyla karşılayacaktır.

200-500Mbps’ye kadar hız

Herkesin aynı anda farklı bir film veya video izlemek istediği, birbirine bağlı birkaç cihaza sahip geniş aileler için idealdir.

1000 Mbps’ye kadar hız

Bu hız mevcut en hızlı konut internet hızıdır ve çevrimiçi oyunlardan, video yayınlarından çoklu kullanıma kadar en hızlı ve kaliteli erişimi sunar. Hızlı aileler ve internet profesyonelleri için idealdir.

En Ucuz Evde İnternet

Ucuz internet adresi Telkotürk  yine farkını ortaya koymuş olup, fiyatların çok yükseldiği bir ortamda bile kullanıcılarını mağdur etmeden internet hizmetini sunmaya devam etmektedir. Kullanıcılarının uzun vadeli internet kullanmasını sağlayacak bir anlayışla hareket eden Telkotürk`ün müşterileri de bu durumdan oldukça memnun görünmektedir. Zira Telkotürk`ü tercih eden internet kullanıcılarının kullanım süreleri de uzun vadeli olmaktadır. Bir çok kullanıcının sürekli operatör değiştirdiği günümüzde, Telkotürk bu alandaki eksikliği de doğru bir politika izleyerek kapatmıştır.

En Ucuz Evde İnternet - Telkoturk net

En Ucuz Evde İnternet

Evde En Hızlı İnternet

Neden Telkotürk evde internet kullanmalıyım? Derseniz hemen detayları paylaşalım.  Çünkü Telkotürk teknik ekibi konunu uzmanlarından oluşmaktadır. Aşağıda soru- cevap kısmından teknik detayları okuyabilirsiniz.

Evde En Hızlı İnternet - Telkoturk net

Evde En Hızlı İnternet

İnternet Hızımı Nasıl Seçmeliyim?

İhtiyacımızı belirleyebilmek için öncelikle aşağıdaki kriterlere bir göz atalım

Evde kaç kişi çeşitli cihazlardan internete bağlanıyor?

TV alışkanlığınız nedir; uydu mu yoksa internet tabanlı içerik platformları mı (Netflix v.b.)?

Canlı yayın gibi anlık yayınlar yapıyor musunuz?

Büyük video dosyaları gibi yükleme veya paylaşımları sık sık yapıyor musunuz?

Altyapınız hangi hızı destekliyor?

Önce bölgenizde desteklenen altyapıya göre en çok hangi hızda internet alabileceğinizi keşfederek başlayın!

Evde İnternet Fiyatları

Kampanyalar bölümünde detaylı olarak bu konuyu inceledik. Aldığınız turbo pakete göre fiyatların değiştiğini belirtmekte fayda vardır. Free veya Turbo paketlerimiz bile çok alternatifli olup, müşterilerin kendi bütçelerine uygun seçmelerini sağlıyoruz.

Evde İnternet Fiyatları - Telkoturk net

Evde İnternet Fiyatları

Evde İnternet Altyapısı

Evde internet kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız altyapınızın çok iyi olması gerekmektedir. Alt yapınıza uygun internet kurulumu yapılmadığı taktirde bir çok problemle karşılaşabilirsiniz. Telkotürk, evinize internet altyapısını kurarak sorunsuz internet hizmeti almanızı sağlar. İstanbul ve Türkiye`nin her bölgesinde ve şehrinde hızlı bir şekilde alt yapı çalışmalarını tamamlayan Telkotürk, rakiplerinden bu alanda da fark yaratark yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Evde İnternet Altyapısı - Telkoturk net

Evde İnternet Altyapısı

Evde İnternet Kampanyaları İletişim

Evde internet kampanyaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak için konunun uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL

Telefon: 0850 330 30 33