1 gigabit internet, ışıksal hız olarak megabite oranla saniyede 1000 katı kadar daha fazla veri aktarımı yapar. Hız çağının gerektirdiği yenilikleri ve ihtiyaçları bünyesinde toplayan Telkotürk gigabit modeli ile günümüz koşullarında en iyi hizmeti sunma politikası gütmekte, tüm kullanıcılar için mükemmellik anlayışı içerisinde yol almaktadır.

En İyi Gigabit İnternet Sağlayıcıları

İndirme ve yükleme hızlarına göre belirlenen hız testlerinin yanı sıra interneti sağlayan firmanın uygun teknik alt yapıya sahip olup olmadığı hayati bir mesele olarak yerini almaktadır. En iyi olmanın her anlamdaki karşılığını sağlayabilmek için azimle çalışan Telkotürk medyan bazındaki indirme ve yükleme oranıyla şaşırtıcı farklar sergilemektedir. . Fiber optik ve VDSL altyapısıyla 130 dan fazla noktada bulunarak iş yerlerinde ve evlerde en yüksek Premium hızda interneti değerli müşterilerine sunmaktadır.

En İyi Gigabit İnternet Sağlayıcıları - Ümraniye - Telkoturk net

En İyi Gigabit İnternet Sağlayıcıları – Ümraniye – Telkotürk

1 Gigabit İnternet Maliyeti?

Dünya standartlarını Türkiye’deki müşterilerine sunmak için gayret gösteren firmamız, en az bütçeyle en kaliteli, hızlı, kullanılabilir interneti hizmete sunmaktadır. Kaliteli içeriği uygun maliyetle erişilebilir kılan Telkotürk, hem bütçeye hem hızlı işlemlere ayrıcalık katmaktadır.

1 Gigabit İnternet Maliyeti - En İyi Gigabit Evde İnternet -Telkoturk net

1 Gigabit İnternet Maliyeti – En İyi Gigabit Evde İnternet – Telkotürk

1 Gigabit İnternet Maliyeti?

Almak isteğiniz hizmetin bulunduğunuz yere uygun olup olmadığını gerekli ölçümleri yaparak sağlıyoruz, tek yapmanız gereken her gün ve saatte size hizmet veren kurumumuza başvuruda bulunarak ayrıcalıklı olmanın keyfini çıkarmak. Aldığınız hizmetin en iyisini sunduğunu ürünü kullandıkça fark edecek, zahmetsiz iletişimin tadına varabileceksiniz.

Gigabit İnternet Nasıl Alınır - Telkotürk ile Kolay İnternet - Telkoturk net

Gigabit İnternet Nasıl Alınır – Telkotürk ile Kolay İnternet – Telkotürk

1 Gigabit İnternet Nasıl Kontrol Edilir?

Bulunduğunuz yerin teknik altyapı durumunu kontrol etmek ilk adım olarak işlem görmektedir. Uygunluğu tespit edilip, onaylanan yüksek hızdaki paketiniz tarafımızdan değerli müşterilerimize sağlanmaktadır. Kullandığınız ürünün ortalama ürünlere oranla çok daha verimli olduğunu test ederek servis sağlayıcınızla sağlıklı bir iletişim içinde olabileceksiniz.

1 Gigabit İnternet Nasıl Kontrol Edilir - Gigabit İnternet Faydaları - Telkoturk net

1 Gigabit İnternet Nasıl Kontrol Edilir – Gigabit İnternet Faydaları – Telkotürk

Gigabit İnternet Ne Kadar Hızlı?

Zamanla yarışılan günümüz koşullarında en hızlı işlemi yapabilmek hem iş kolaylığı açısından hem de vakit kazanımı açısından kilit bir roldedir. Koşarak yetişilen her işin ruhsal ve bedensel yorgunluğunu kullandığınız internette de yaşarsanız işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Kolaycı çözümleri yüksek kalite ile elde etmek her bireyin hakkıdır. Normal bir internete göre kırk kat daha hızlı işlem yapan gigabit, hızlı olmasının yanında megabit ve kilobite oranla çok daha fazla insana ulaşarak geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. İşlem yaparken beklemeye son vererek kendinize büyük bir yatırım yapmış olacaksınız.

Gigabit İnternet Ne Kadar Hızlı - En Hızlı Gigabit İnternet Telkotürk - Telkoturk net

Gigabit İnternet Ne Kadar Hızlı – En Hızlı Gigabit İnternet Telkotürk – Telkotürk

Telkotürk İletişim:

Gigabit internet ve aklınıza takılan bütün konularla ilgili ayrıntılı bilgi almak için Telkotürk’ le iletişime geçiniz. Hayat kalitenizi maksimuma çıkaran teknolojik çözümler için kısa ve net çözümlerle sizlerleyiz.
Adres:
Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL
Telefon:

0216 295 0 295
1 Gigabit İnternet